Vašar u drugom meču finala u Beogradu: Skandal, uvrede, prekid…

Skandal u drugoj utakmici finala košarkaške lige Srbije između Partizana i Crvene zvezde.

Meč je prekinut poslije dva minuta u drugom poluvremenu nakon kontinuiranog vrijeđanja porodice predsjednika Crvene zvezde Nebojše Čovića, kao i košarkaša Nemanje Nedovića i Miloša Teodosića.

U trenutku prekida Partizan je vodio 57:45, a nakon što navijači domaće ekipe nisu željeli da napuste dvoranu, prva informacija bila je da će se utakmica nastaviti sjutra pred praznom Arenom.

Međutim, nešto kasnije, kada je publika napustila dvoranu, na parket su ušli košarkaši Crvene zvezde i sudije, dok ekipe Željka Obradovića nije bilo.

Arbitri su sačekali 15 minuta, podbacili loptu i označili kraj utakmice.

Izvjesno je da će Crvena zvezda ovaj meč dobiti službenim rezultatom i odbraniti titulu prvaka Srbije jer je pobijedila u prvoj utakmici prije dvije večeri na svom parketu.